Tam uygun parçaları bulmak için bir araç seçin

Sipariş Teslimatı ve Kargo

Firmamız  Sürat Kargo ile çalışmaktadır. Kargo genellikle büyük şehirlere 1-2, kaza ve ilçelere de 2-4 gün içinde teslimat yapabilmektedir. Unutulmamalıdır ki olağan üstü haller, mücbir sebepler, hava ve yol koşullarındaki olumsuzluklar teslimat sürelerini değiştirebilmektedir. Dolayısıyla kargo teslimatlarındaki gecikmelerden firmamız sorumlu olmayıp, kargo firmasının insiyatifindedir.

Pazartesi-Cuma günleri içerisindeki siparişler saat 12:00`ya kadar aynı gün, 12:00`dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. Cumartesi günü verilen siparişleriniz saat 1:00`ye kadar ise aynı gün, 10:00`dan sonra ise Pazartesi günü işleme alınmaktadır. Pazar günü verilen siparişleriniz Pazartesi günü işleme alınmaktadır.

Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmamaktadır.

 

Teslimatta Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar ;

Müşteri paketi teslim alırken bazı hususlara özellikle dikkat etmelidir. Dikkat edilmemesi halinde paketin size layıkıyla ulaştırıldığı kabul edilir.

Paket Kontrolü :
Paket size ulaştığında fiziksel olarak zarar görüp görmediğini kontrol edin. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış paketleri mutlaka kargo yetilisi eşliğinde açarak kontrol edin. Beklenmedik bir durum oluştuysa paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak tarafımıza iade edilmesini sağlayın.

Hasarsız Görünen Paketler:
Bazı durumlarda paket dışarıdan bakıldığında zarar görmemiş olsa bile içindeki ürünler her hangi bir sebepten dolayı zarar görmüş olabilir. Kapınıza gelen siparişi  kargo yetkilisinin yanında açıp faturası ile karşılaştırarak, bir hata, eksiklik ve tahribat olup olmadığını kontrol ediniz. Almış olduğunuz üründe tahribat veya eksiklik olması koşulunda kargo görevlisinin yardımı ile tutacağınız tutanakta belirtip, ürünü kargo yetkilisine teslim ediniz. Aksi halde ürünü eksiksiz aldığınız kabul edilip iade işlemi gerçekleştirilmez.

Ücret Talebi :
Kargo yetkilisi veya bu kılıkta herhangi bir şahıs sizden ücret talep ediyorsa kesinlikle ödeme yapmayınız. Bu tür talepleri lütfen bize bildiriniz. Yalnızca kargo ücreti müşteriye ait gönderilerde kargo şirketi ücret tahsil edebilir. Gönderi ücreti ödemeniz gerektiğinde Mağazamız size bu bilgiyi vermiş olmalıdır.

İşleminiz Yapılıyor...